Strategia

Podstawą strategii Studia od początku było tworzenie wysokiej jakości gier z gatunku action-adventure, które przeznaczone są na platformy Nintendo.
W celu dywersyfikacji przychodów oraz zdobywania doświadczenia – 7Levels od kilku lat rozwija także gałąź działalności związanej z wydawnictwem gier zewnętrznych deweloperów.
W portfolio wydawniczym 7Levels znajduje się obecnie kilkanaście tytułów, a liczba stale się powiększa, co zapewnia stabilny przychód i pozwala na ekspansję rynku nie tylko na Nintendo Switch, ale także pozostałych platformach.

Obecnie Spółka dąży do umocnienia pozycji rynkowej oraz specjalizacji w tworzeniu gier action-adventure 2.5D także na pozostałych, najpopularniejszych platformach, jak konsole Xbox SeriesPlaystation 5 oraz komputery PC.
Prowadzone są prace nad dwoma projektami jednocześnie. Taka forma procesu produkcji pozwala odpowiednio gospodarować zasobami ludzkimi oraz planować kolejne etapy z większym wyprzedzeniem.

Na przełomie 2023/2024 Studio pracuje nad największym w swojej historii projektem, który oparty jest o licencję studia filmowego Legendary i opowiada historię ze świata MonsterVerse znanego m.in. z postaci Konga oraz Godzilli.

W procesie produkcji wykorzystywane są najnowsze w branży technologie oraz własne – opracowywane przez lata narzędzia, które usprawniają działanie i pozwalają utrzymywać wysoką jakość tworzonych gier.